مطالب مرتبط :

معارفه مدیرکل ارشاد استان برگزار شد
وزیر کشور: لازم باشد، در آستانه انتخابات هم فرماندار و استاندار تغییر می‌دهیم
مدیرکل آموزش و پرورش استان معرفی شد
محمود سلطانی‌زاده ‌مدیرکل‌ صنعت و معدن کرمان شد
جباری مدیرکل جدید اطلاعات استان کرمان شد
خلیل همایی به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه‌ی استاندار کرمان منصوب شد
محمودی نیا مدیرکل ورزش و جوانان استان شد
اسامی مکان‌های «ممنوع» برای ورود «گشت ارشاد»
دفاع تمام قد آیت‌الله موسوی بجنوردی از وزیر ارشاد
رئیس جدید اداره ارشاد بافت منصوب شد


بی نوا @ دوشنبه 5 اسفند 1392 - 13:40:17

باسلام و تبریک به اصحاب فرهنگ وهنر امید است با انتصاب اقای محمود ابادی اوضاع فرهنگی استان از خواب 8 ساله بیدار شود
میرگنجانی @ سه شنبه 6 اسفند 1392 - 19:18:33

آقای پور عسکری چرا بیکاری؟کامنت مهمان رو بزار دیگه.
امیر پزمان @ چهارشنبه 7 اسفند 1392 - 16:23:10

انتصاب هوشمندانه این روحانی اهل هنروفرهنگ رابه جامعه هنرمندان ومردم شریف استان کرمان تبریک می گویم
مهمان @ پنجشنبه 8 اسفند 1392 - 02:51:58

مطالب وبلاگتون خیلی قدیمی شده، لطفا به روزش کنید. حداقل از رابر خبر جدیدی ندارید از سلام نو یا سایتهای دیگه کمک بگیرید. طرفداراتون رو از دست میدینا!!!!! از ما گفتن..........
مهمان @ جمعه 9 اسفند 1392 - 12:09:45

حضرت حجت الاسلام محمود آبادی
ضمن تبریک انتصاب شایسته حضرت عالی امیدوارم در سایه مدیریت شما اداره کل ارشاد دو باره جان گرفته و اهل فرهنگ وهنر مندان استان دوباره با همان نشاط سالهای پویایی فرهنگ وهنر این دیار را نظاره گر باشند
خروس بی محل @ شنبه 10 اسفند 1392 - 03:21:24

سلام،تبریک (صد شکر که آن رفت وهزار امید که این آمد) امیدوارم رویه فرهنگ استان به شکل ساختاری اصلاح و تقویت شود.
راستی این برادر میرگنجانی رو که کامنت گذاشته حالا هرکی هست خطاب قرار میدم.دادش من برادر بزرگوار قطعا سابقه استفاده چکشی وتوام با کم اطلاعی از اینترنت توسط جنابعالی باعث جا پی کندن شما می شودالبته به قول ما رابری ها باغ خواجه حسنی!!!!مهمان در تمامی نظرخواهی سایبری یک اصطلاح رایج و قابل استفاده است که چندین نفر تو یک لینک یا خبر به این اسم نظر میذارن،حتی توسایت هایی که برا خوندن اخبار یا مطالب باید عضویت داشته باشی،بعضا فقط با نام کاربری مهمان میشه کامنت گذاشت.پس کامنت با اسم مهمان مال شخصی یک نفر نیست خیلی ها مهمان اند. ببخشید ها تو روستای ما اینطوریه حالا یه عده که از پایتخت بالایی مهاجرت کردن اومدن تو روستامون تازه رییس هم شدن !!!تهاجم فرهنگی سایبری رو دیگه قالب نکنن به ما دایی!! ما خوب بلد نیستیم.
آی لا وی یو تم رابر کم رابری!!!!!!!!!!!
ایوب @ شنبه 10 اسفند 1392 - 13:54:25

فرج‌الله عارفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اینکه قانون وظایف قوای سه گانه کشور را تعیین و مشخص کرده است، اظهار کرد: در این میان مجلس وظایف نظارتی را نیز برعهده دارد.

وی تصریح کرد: نمایندگان مجلس می‌توانند طبق وظایف قانونی خود، بر عملکرد دولت، وزیران و مسئولان نظارت داشته باشند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تغییر مدیران و مسئولان حق قانونی هر دولت است، افزود: ولی دولت‌ها باید با انتخاب افراد شایسته نسبت به تغییر مدیران اقدام کنند.

عارفی با انتقاد از تغییر مدیرکل ارشاد کرمان، گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌تواند براساس قانون مدیران استانی این وزارت خانه را تعیین کند اما باید در این زمینه نهایت دقت و کنکاش را به عمل آورند.

وی با تاکید بر اینکه باید در انتصاب‌ها شعار اعتدال و تدبیر دولت و رئیس جمهور عملی شود، افزود: متاسفانه در حال حاضر این اعتدال مورد غفلت قرار گرفته است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی از انتصاب دو معاون استاندار، چهار فرماندار و 14 مدیرکل اصلاح‌طلب در سطح استان در دولت احمدی‌نژاد خبر داد و اظهار کرد: دولت یازدهم نیز باید از تجربیات افراد توانمند استفاده کند و به دنبال بازی‌ ناصواب سیاسی و سیاسی‌ کاری نباشد.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس هرگز اجازه نمی‌دهند تا مدیران لایق برکنار و مدیرانی ناتوان به جای آنها تعیین شوند، گفت: این مسئله بر طبق وظایف نظارتی نمایندگان است و نباید آن را مداخله در امور دولت تلقی کرد.

عارفی خواستار انتصاب افراد توانمند و دارای تجربه از سوی دولت شد و گفت: از هیئت دولت، وزرا و استاندار کرمان درخواست می‌شود افرادی را انتخاب کنند که در خدمت مردم و نه در خدمت باند و جناح باشند.

وی با اشاره به لغو مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان، بیان کرد: امیدواریم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتصاب مدیران استانی دقت نظر بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اعلام حمایت از تذکر رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در صحن علنی مجلس به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: ابزارهای قانونی در اختیار نمایندگان مجلس برای اظهار نظر در مورد تغییر مدیران وجود دارد و طبق قانون برخورد لازم را انجام می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه همانگونه که وزراء با رأی اعتماد نمایندگان مجلس جواز حضور در هیئت دولت را دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد: این نمایندگان می‌توانند در شرایط مشاهده هر گونه تخطی به وزیر مربوطه تذکر دهند و یا از او سوال کنند و یا در نهایت مورد استیضاح قرار دهند.
ایوب @ شنبه 10 اسفند 1392 - 15:43:42

به گزارش سلام جنوب به نقل از هلیل در حالی سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر تودیع و معارفه مدیران کل جدید و سابق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را روی خروجی خود قرار داده بود که بعد از ظهر امروز با ارسال پیامکی ،لغو مراسم را اعلام کرده است.

اگر چه انتخاب و تغییرات حق دولت است ولی باید به نحوی در این مسیر گام بردارند که علاوه بر رعایت حرمت فرد معرفی شده ،شان و جایگاه مدیران سابق نیز حفظ شود.

اینکه فردی دارای سابقه محکومیت در دادگاه های خاص است ، می تواند پرچم دار عدالت و دفاع از ارزش ها باشد سوالی است که تصمیم گیران باید پاسخ بدهند .

و دیگر اینکه انتظار است دستگاهای نظارتی ضمن بررسی دقیق سوابق افراد قبل از به وجود آمدن اینگونه مسائل عمل کنند .

از طرفی اقدام به موقع دکتر زاهدی به جهت جلوگیری از معرفی فردی با سابقه محکومیت به عنوان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و همچنین تدبیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل تقدیر است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی در نشست علنی سه شنبه ۶ اسفند ماه مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از وزیر ارشاد انتظار داریم تا نظارت بر رسانه ها و مطبوعات را جدی تر و بیشتر در دستور کار خود قرار دهد زیرا اخیرا مطالبی خلاف شئونات و باورهای اعتقادی مسلمانان از جمله زیرسؤال بردن موضوع قصاص، زیر سؤال بردن چادر، دفاع از بهائیت و جسارت به حضرت زهرا(س) به چاپ رسیده است از این رو انتظار ما از وزیر این است تا برای جلوگیری از چاپ شدن مطالب سخیف نظارت جدی و برخورد لازم را انجام دهد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باید در انتصابات استانی خود توجه لازم را داشته باشد، افزود: متأسفانه هم اکنون افرادی که دارای سابقه محکومیت در دادگاه به ویژه دادگاه های خاص هستند به عنوان مدیرکل استان انتخاب شدند که قطعا این اقدام وهن مقام و جایگاه و وهن این وزارتخانه است.
رابری-ت @ دوشنبه 12 اسفند 1392 - 09:40:27

هیچ کس نیست از دوستان اصولگرا بپرسد آن زمانی که از داخل کافی نت به بعضی ها می گفتید شما شدید معاون فرماندار این آقای به ظاهر دلسوز (آقای زاهدی) کجا بودنددادو بیداد کنند برادر بزرگوار ما هیچ آمدیم بگوییم حداقل به آبدارچی ادارات رحم کنید0 ماشاالله به این همه رو!!!!!!!
احمدمهدی پوررابری @ پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 00:55:56

بسمه تعالی
خدمت این برادر بزرگوار تبریک می گویم توفیق روز افزون و سر افرازی ایشان را از درگاه خداوند منان خواهانم .
مهمان @ شنبه 17 اسفند 1392 - 09:53:50

ای داد بیداد
از تو کافی نت ور داشتن گذاشتن معاون فرماندار!
خانم دکتر دامپزشک بدون این که طرح بگذرونه گذاشتن رئیس دامپزشکی!
پسر آقای *******با مدرک سیکل تو فرمانداری استخدام کردن!!
شرکت خدمات آموزشی راه انداختن و بعدش هرچه بی سواد بود استخدام کردن !!!!!!!!!!!!
بگم بگم
مهمان @ چهارشنبه 21 اسفند 1392 - 09:21:10

اقای پورعسکری لطفا سوال بفرمایید پسر چه کسی را استخدام کردند؟ کدام معاون فرماندار را از داخل کافی نت اورده اند ؟ کی شرکت خدمات اموزشی راه انداخته؟ بعد مطالب را داخل سایت بگذارید این بی تقواییها را نشر ندهید سعی کنید با انتقاد اصولی دعای خیر پشت سرتان باشد نه این که شما را نفرین کنند در اخر هنوز مدیر کلی تغییر نکرده که شما کاسه از آش داغتر شده اید و تیتر میزنید لطفا اصلاح بفرمایید
عنوان نظر
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

یادداشت

گفتگو

مقالات

گزارش

نظر سنجی