مطالب مرتبط :

جناب فرماندار به داد عسل رابر برسید
دیدار فرماندار بافت با رئیس سازمان تعاون روستایی استان
جناب آقای قدمعلی آئینه نگینی
تبریک ; جناب آقای محمد اسلامی
جناب آقای مهندس بختیاری
جناب سرگرد امین مهدی پور
جناب آقای دکتر پیروز ارجمند
عرض تسلیت خدمت جناب آقای حمدالله طغرلی
عرض تبریک خدمت جناب آقای صادقی
تبریک خدمت جناب آقای حمزه جواران


سید اسلام هاشمی @ جمعه 3 مرداد 1393 - 22:56:55

جناب فرماندار مدیر ابر حقیقت راگفته حرف همه مردم این است بس وقت طلاست از دست ندهید که کار انتخابات مجلس سال ابنده شروع شده هنوز مدیریت پستهای کلیدی در شهرستان روی زمین مانده دیر مشکلات شهرستان
خروس بي محل @ شنبه 4 مرداد 1393 - 13:28:12

براوو ممد براوو مخصوصا تكه قطع ارتباط ...
اصولگرای رابری @ يكشنبه 5 مرداد 1393 - 01:57:35

شتر درخواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه بدبختای بچه اصلاح طلب فکرچی به سرتون زده خیالتون راحت هیچ خبری نیست برین خدا روزیتونه جای دیه بده فرماندار ازماست وبا ما برچه اساسی آقای سلیمانی را اصلاح طلب معرفی می کنید مگه عملکرد دوره بخشداریش و جواب دندان شکنی که به شماها درحضور علوی فرماندار وقت اصلاحات داده بود یادتون نیست حالا پورعسکری بچه یادش نیست بزرگتراتون مثل نادعلی که یادشه ، عملکردش درانتخاباتهای قبل (مجلس و ریاست جمهوری )هم مشخصه که بالا تریبون کی رفته و برا چه جریانی سخنرانی کرده ،دولت دولت اعتداله و رئیسش هم یه روحانی انقلابی که از فتنه وفتنه گران بیزاره برین دنبال کارتون مگر مملکت بچه بازیه که اورد میدین ومطمئن باشین زیربار این فشارها نمیرود
اصولگرای رابری @ يكشنبه 5 مرداد 1393 - 02:07:30

لطفا این قسمت را روانتر و بیشتر توضیح دهید که اینها کیستند؟ ".و شنیده ها حاکی از آن است برخی از این افراد جز افتخارات فعلی خود قطع ارتباط با دکتر مرادی را عنوان می کنند ، پس آگاه باشید اینگونه افراد نه محرم اسرار شما و نه مورد اطمینان برای مدیریت در دستگاه جنابعالی می باشند."
اصولگرای رابری @ يكشنبه 5 مرداد 1393 - 02:20:24

جوسازی های این سایت علیه مرادی از دغدغه های جناحی و سیاسی است باورندارید از مردم رابر بپرسید همین حالا
مهمان @ يكشنبه 5 مرداد 1393 - 13:54:19

جناب سلیمانی عاجزانه تقاضا میکنم انهایی که اتوبوسی آمدن با اولین پرواز بفرستین برن !!!!
این سالها هر چه خوردند و بردن دیگه بسه!!!! یعنی اینها آنقدر ریشه دواندند و قدرت گرفته اند که کسی توان مقابله و عزلشان را ندارد؟!!! روزی که شما آمدید چراغی در دل همه روشن شد ،اما ماهها میگذرد و تغییری در کابینه فرمانداری حاصل نشده!!! اینها انقدر قدرت به مزاقشان شیرین آمده وجا خوش کرده اند که با تملق گویی و چاپلوسی و انتقاد کردن و بدگویی از دولت قبل میخواهند همچنان بر اریکه قدرت تکیه بزنند، بعضیها هم قصد معامله با شهرداری شهر را داشتن که الحمدلله شکست خوردند...
جناب سلیمانی، انشاالله هر چه زودتر شاهد تغییرات واضح و محسوسی از سوی شما در شهر باشیم.
اصولگرای رابری @ يكشنبه 5 مرداد 1393 - 14:26:39

اگه مردی و راست میگی که مردی ،نظرات همه را بگذار فیلترنکن هرکدوم خوشت اومد بذاری و نظرات صادقانه ماها را نگذاری البته ازامثال تو بیش از این هم انتظاری نیست ولی آرزو به گورببری با این دریوزگی و وادادگی برای اصلاح طلبان به جائی برسی دمت تودست ماست قبلا دو سه بار نشونت دادیم بازهم درخدمتیم
مهمان @ يكشنبه 5 مرداد 1393 - 14:31:14

متاسفانه هر بچه ... شده سیاست باز میخوای سوابق بچگیت را اطلاع رسانی کنم تا کرمونیها خوب بشناسنت رابریها که جد ور جدت میشناسن و تورابر جرات نداری پیدا بشی بتازون بالاخره نوبت ماهم میشه
مهمان @ يكشنبه 5 مرداد 1393 - 20:21:59

توسعه کرمان در سایه ولایت و وحدت تحقق می‌یابد
فارس از پیمان توسعه کرمان در سایه ولایت و وحدت گزارش می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، چندی پیش استاندار کرمان نشستی با عنوان توسعه در سایه ولایت و اتحاد در کرمان با حضور تعدادی از سران احزاب و گروه‌های سیاسی در استان کرمان برگزار کرد.

استاندار کرمان در این نشست با اشاره به مشکلات عدم توسعه استان کرمان، خواهان وحدت همه گروه‌ها و شخصیت‌های سیاسی و مذهبی استان کرمان از همه جناح‌های سیاسی معتقد به نظام اسلامی برای پیشرفت و توسعه استان کرمان شد.

علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان در همین راستا یکی از شخصیت‌های روحانی اصولگرا کرمان را به عنوان مشاور خود در امور فرهنگی و روحانیت منصوب کرد.

استاندار کرمان در راستای وحدت چند شب پیش نیز در مسجد قائم کرمان و یکی از پایگاه‌های فعالان اصولگرا حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت، بلافاصله تعدادی سایت و نشریه از حامیان دولت با اعلام موضع‌گیری علیه استاندار این حرکت وحدت بخش را برنتافتند.

نقض پیمان توسعه کرمان توسط برخی حامیان دولت یازدهم

در همین زمینه به سراغ سیدحسین صابری استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان و از فعالان سیاسی اصولگرا در ادوار مختلف در کرمان رفتیم، صابری سابقه شهرداری و معاون استانداری کرمان را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

صابری همچنین در دولت‌های 9 و دهم استانداری اردبیل، لرستان و کهگیلویه و بویراحمدی را در کارنامه مدیریتی خود دارد، وی در گفت‌وگویی تفصیلی با خبرنگار فارس در این زمینه اظهار داشت: با توجه به حساسیت برخی به اصطلاح حامیان دولت و کسانی که در جلسه هم‌اندیشی فعالان سیاسی در ضیافت افطاری استاندار کرمان شرکت و میثاق‌نامه همراهی و حمایت در ایده سازنده طرح ولایت و توسعه استاندار را امضا کرده‌اند، لازم است در این زمینه توضیحاتی ارائه کنم.

استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان خاطر نشان کرد: حجت‌الاسلام مهدی عربپور امام جمعه موقت و مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان از روحانیون با سابقه استان کرمان است که از زمان‌های طولانی و سابق به عنوان مشاور روحانیت و فرهنگی نقش واسطه داشته که انصافاً انتخاب شایسته‌ای قلمداد می‌شود.

صابری افزود: زیرا مشارالیه یکی از روحانیان باسابقه، مسئول سازمان تبلیغات اسلامی، امام جمعه موقت کرمان و مسئول ستاد نماز جمعه کرمان است که بیشترین ارتباط با روحانیت، ائمه جماعات و جمعه در سطح استان کرمان را دارد و به خوبی می‌تواند ایفای نقش کند به ویژه در شرایط فعلی که همدلی، وحدت و همراهی و ارتباط بین روحانیت و نظام اجرایی استان و مدیریت ارشد استان کرمان باشد و از آغاز به کار رزم‌حسینی در استان کرمان نیز در این جایگاه انجام وظیفه کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: به گواه اهل فن و انصاف، هیچ کدام از تشکل‌های سیاسی و جریانات انقلاب اسلامی در جامعه قصد بر زمین زدن دولت یازدهم را نداشته و ندارند و چنانچه گاهی اوقات نقدی هم داشته باشند بر اساس تکلیف شرعی و اجتماعی و سیاسی و با نقد سازنده و به نیت اصلاح امور و روان‌سازی مسیر تول و پیشرفت همه جانبه و تعالی نظام اسلامی بوده که بارها مورد تاکید و حمایت مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری قرار گرفته است.
استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان داشت: به گردانندگان سایت‌های خبری و هفته‌نامه‌های استانی حامی دولت یازدهم توصیه می‌شود در این ایام که استکبار با تمام توان علیه اسلام و مسلمانان و مردم مظلوم و شجاع لبنان، فلسطین، غزه، سوریه و عراق توطئه کرده و در حال یک جنگ نابرابر است و انسان‌ها را به خاک و خون می‌کشد به جای قلمفرسایی و ایجاد تفرقه و تضعیف ناخواسته و ناجوانمردانه مسئولان به فکر وحدت باشند.

صابری تصریح کرد: وحدت یکی از ایده‌های استاندار کرمان است و رسانه‌ها بی‌ادعا و بدون غوغاسالاری، دولت‌مردان و مردم را همراهی کنند تا به یاری خداوند مشکلات جمهوری اسلامی و جهان اسلام برطرف شود.

وی افزود: به حامیان دولت یازدهم توصیه می‌شود به فرمایشات مقام معظم رهبری عنایت و توجه داشته باشند و امور را باید درجه‌بندی کرد و به امور اصلی پرداخت از ایجاد حاشیه برای دولت و دولتمردان خودداری کنند و اجازه دهند، مسئولان با تدبیر حرکت، کار و تلاش کنند تا امید و امیدواری بیشتری در جامعه و مردم به وجود آید.

استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان تاکید کرد: اینکه استاندار کرمان در مسجد قائم (عج) حاضر شده ، افتخار و امتیاز محسوب می‌شود و خود نوعی تدبیر و امید است نه اشکال.

صابری متذکر شد: حال که استاندار با ایده‌های نو با طرح ولایت و توسعه قصد خدمت و حفظ و تحکیم وحدت و همدلی را دارد، شما به عنوان حامیان دولت همراهی کنید و پیمان‌شکن و ناقص وحدت نباشید.
آفتاب امید @ يكشنبه 5 مرداد 1393 - 22:47:44

باسلام خدمت مدیریت محترم ابر
جناب آقای سلیمانی:
خواست 57 درصدی کسانی که به تغییر رای دادند تغییر همه جانبه است یادتان هست با پیروزی احمدی نژاد وروی کار آمدن رئوفی در اولین فرصتی که می شد شما وسایر فرمانداران وبخشداران و... به قول خودشان در اقدامی بسیجی تغییر یافتند حال نمی دانم این دست به عصا رفتن حضرتعالی برای چیست باور کنید اگر ترکیب فعلی مجلس در انتخابات آتی به نفع خواست مردم وهمراه با دولت تغییر نکند دولت هیچ پیشرفتی در امور خود نخواهد داشت چون این مجلس نه همراه بلکه چوب لای چرخ دولت است واین به اراده و رادمردی تک تک مسئولین سیاسی دولت در شهرها و استانها بسته است پس فرصت را از دست ندهید تا پشیمان نشویم
رابری دردمند @ يكشنبه 5 مرداد 1393 - 22:56:56

آقای سلیمانی کمی اقتدار بد نیست!
آقای صلوت زاده در یک سال ریاست شورایی از انتخاب حق مسلم مردم که یک شهردار است سر باز می زند وهر چند گاهی با بهانه مختلف سعی در وقت خریدن دارد حال برای چه نمی دانم؟ ...............
ولی حتی از سوی جنابعالی به عنوان نماینده عالی دولت یک تذکر کتبی هم به ایشان داده نشده
چند روز دیگر شورا باید برای سال دوم انتخاب هیات رئیسه داشته باشد آقای ......... نشان داده شایسته این پست نیست زیرا دریکسال حتی از انتخاب شهردار برای شهر عاجز مانده و این نباید تبدیل به دو سال شود .
..........................................
میرزایی @ دوشنبه 6 مرداد 1393 - 09:10:26

آفتاب امید 57% یا اینکه 50/07%؟؟؟؟یعنی از 51% هم کمتر
سید اسلام هاشمی @ دوشنبه 6 مرداد 1393 - 09:34:00

آقای اصول گرای اگر شما مردهستید خودتو معرفی کن واسم خودتوبگو اقای پور عسکری از زیر بته جاز در نیومده امصال جنابعالی تهمت بزند وتهدید کنید درضمن پور عسکری هر روز رابر هستن جناب سلیمانی هم خودش میداند چکار کند انشا الله بزودی زود تغیرات انجام میشود
آفتاب امید @ دوشنبه 6 مرداد 1393 - 11:13:18

در مطلب بالاخواست هفتاد و پنج درصدی صحیح است که آمار تقریبی آرا روحانی است لطفا اصلاح فرمایید.
به آقای اصولگرای رابری هم توصییه میکنم یک لیوان آب پیدا کن(اگه البته تو لوله های شهرتون بود) بخور اعصابت آروم بشه بابا همین کارها رو انجام دادین که الان اوضاع رابر اینه مردم آب برا طهارت هم ندارن دست به دست هم بدین شهر و آباد کنین کی باشه وچه کاره فرق نمی کنه ما پای منظری و.. می بوسیم اگه بتونه مشکل اب حل کنه حاضریم دوباره امینی بیا و ولی همراش حداقل یه دانشکده و حتی یه مرکز کوچک آموزشی بیاره دست سلیمانی رو می بوسیم اگه بتونه زودتر سیستم فاضلاب اجرا کنه چون از بازیافت آبش تو این بحران بی آبی می شه مصارف کشاورزی را ساپورت کرد وقت دعواهایی چپ وراست اصلاح طلب و فتنه گر انحرافی گذشته پور عسکری هم تا حدی راست می گه تغییر حق دولتهاست اما با افراد کارامدتر
خروس بي محل @ دوشنبه 6 مرداد 1393 - 13:26:59

سوختي
بابا ارث باباتون كه نيست ملت راي دادند تغيير بياد همه رنج برديم حقمونه اين شعرا چيه بقران خنده داره
شما اصوول گراييد ياافول گرا خدايا به حق امام حسين شفا بده همه مرضهاي سياسي رو
واي بر رابر با شما ها واي.....
رابری دردمند @ سه شنبه 7 مرداد 1393 - 23:12:07

آقای مثلا اصولگرای رابری قرار نیست مسن باشی تادغدغه حق مردم راداشته باشی محمد پورعسکری گرچه کم سن وساله اما به انذازه 100تا آدم بزرگ توانایی داره تازه اون بچه ای رو که از توی مدرسه برداشتن تو دوره احمذی نژادتون گذاشتن معاون فرماندار بافت مگه اندازه یک دهم محمد پورعسکری حالیش بود، یا زنگی زنگی یا رومی روم برادر اصولگرا شتر مرغ که نمی شه باشی
یک رابری دلسوز @ شنبه 11 مرداد 1393 - 22:40:33

آقای پور عسکری مطالب را خوب گفتی در زمان سابق به هر دلیل مثلادکتر م می خواست علیه او ننویسی .حرف نزنی اما واقعیت این است که ما باید صد درصد بومی شویم . امکانات کامل باشد وابستگی از بافت کم شود و....آن وقت با استقلال و مدیریت لازم افتخار ایران رابر شود همانطور که به سردار می نازیم به شهرمان هم بنازیم به شرط اینکه یکی باشیم نماینده آینده باید رابری باشد مگر نه اینکه 23هزار رای احمدی نژاد از این شهر گرفت خوب همه به هم اصلاح طلب و اصولگرا فقط رابری هر کس که مورد تایید شورای محترم نگهبان و رهبری و...بود این می شود استقلال احتیاج به مغرضان اطراف نداریم دوستاران هر 3شهرستان پیشرفت را می خواهند و مطمئن باشید نماینده بعدی باید رابری باشد دیگران دیگر بس است آنها امتحان پس دادند نوبت هم که باشد الان نوبت رابر است .انشاالله
سرباز ولایت @ جمعه 17 مرداد 1393 - 10:19:26

مقام معظم رهبری امام خامنه ای در دیدار مسئولان نظام۱۳۹۳/۰۴/۱۶
سفارشى که من میکنم این است که مراقب باشید جریانهاى مؤمن را با شعار اعتدال کنار نزنند؛ بعضى‌ها این کارها را دارند میکنند، من میبینم در صحنه‌ى سیاسى کشور؛ با شعار اعتدال، با شعار پرهیز از افراط، سعى میکنند جریان مؤمن را که در خطرها آن جریان است که زودتر از همه سینه سپر میکند، آن جریان است که دولتها را در مشکلات واقعى به معناى حقیقى کلمه حمایت میکند، کنار بزنند؛ مراقب باشید. اسلام، مظهر اعتدال است.
رابری @ يكشنبه 26 مرداد 1393 - 08:39:00

يك دسته از دوستان ، فرصت‌طلب و نادان به حساب مي‌آيند كه در همه سال‌هاي سپري‌شده پشت مصلحت‌جويي سنگر گرفته و از مواهب دولت قبلي نيز بهره‌مند مي‌شدند و اكنون سر از پا نشناخته و با چشم‌هاي بسته و تنها براي اينكه از جريان رانت‌خواري دور نمانند و پست و مواهب آن برایشان حفظ شود از این دولت به ظاهرحمايت مي‌كنند. اين گروه از دوستان نادان كه در ميان آنها ...نيز ديده مي‌شوند، با بدگویی و بدحرفی ناجوانمردانه نسبت به مسئولان قبلی از يك گروه به زيان گروه ديگر حمايت مي‌كنند. اين دوستان فرصت‌طلب بدترين دشمنان دولت يازدهم و مسئولان فعلی به حساب مي‌آيند.

مسوولان ارشد دولت حسن روحاني بايد با چشم‌هايي باز و گوش‌هايي تيز دوستان را تفكيك و از دوستان فرصت‌طلب و نادان دوري كنند. برخي از مسئولین نشان داده‌اند كه در شناخت دوستان واقع‌بين و دوستان فرصت‌طلب به‌عمد يا به‌سهو تجربه و شناخت ندارند و توپ دولت را در هر حوزه در سبد اين گروه اخير قرار مي‌دهند. تجربه نشان مي‌دهد كه شكست معنوي دولت‌ها از همين نقطه شروع مي‌شود؛.
قنبری @ سه شنبه 28 مرداد 1393 - 09:32:42

عزیزان زود قضاوت نکنید همین که آقای مرادی بزنجانی با نگرش خاص سیاسی رفت خدا راشکر کنید وعلیجان سلیمانی بخشدار اصلاحات خاتمی انشالله این تفکر را تداوم خواهد داد....
رابری @ چهارشنبه 5 شهريور 1393 - 21:20:02

می گن بعضی ها آنقدر پوچی و بی ریشگی خودشون را تو این ایام برای حفظ پست وموقعیت برملا کرده اند که روی هر هرهری مذهب و بی اصالت را سفیدکردن بعضی نوکیسه ها این روزها میگفتن :" من اصلاح طلبم فتنه 88 بلوغ سیاسی مردم بود ، هر کار سیاسی و غیرسیاسی باشه در خدمتم و..."از قول من بگو خاک برسرت م م
رابری ساکن کرمان @ شنبه 8 شهريور 1393 - 21:55:14

سلام در پاسخ comment رابری باید گفت : متاسفانه بازار سیاست در کشورما مخصوصا مناطق کوچکی مثل رابر خیلی بی مایه است هر کسی که حتی الفبای سیاست را نمی داند میشود سیاست باز خوب عرف سیاسی اینه که هردولتی سرکار میاد مدیران خودش را راس کار میگذاره و اصلا بحث تغییر رنگ و چهره خیلی نامتعارف و دریوزگی محسوب میشه اما شما به راحتی میبینی طرف تا رده معاون فرماندار و بخشدار دیروز سینه چاک قبلی ها بوده و سرتعظیم و ارادت فرود می آورده حالا به راحتی رنگ عوض میکنه و برای حفظ موقعیت ومنافعش مرید اینطرفی ها میشه و از گذشته بدگوئی و تخریب میکنه که این رفتار را میشه رفتار منافقانه نام گذاشت این قبیل آدما ی بوقلمون صفت مثل آقای ... ******* خیلی خطرناکند اینا اگه لازم بشه بچه شون رو هم سر معامله می فروشند ، مدیران بایستی مراقب این قبیل افراذ موذی و حیله گر و ... باشند امیدوارم مسئولین رابر مخصوصا آقای فرماندار این پیام من را بخونه یا به طریقی بهش برسه
اصولگرای رابری @ جمعه 28 شهريور 1393 - 18:24:36

خطیب نماز جمعه تهران ادامه داد: رهبر انقلاب در ملاقات هیئت دولت فرمودند فتنه خط قرمز ماست. چقدر رهبری در مورد فتنه حرف زده‌اند؟ ایشان می‌داند عده‌ای می‌خواهند فتنه را ادامه دهند و شکست خود را جبران کنند. کسی که فتنه را قبول ندارد در ولایتش باید شک کرد.
زینلی @ چهارشنبه 19 آذر 1393 - 11:07:30

سلام ترو خدا فکری به حال آسفالت کوچه های دیوران کنید. به جای این که فقط حرف بزنید و بی احترامی به هم کنید بهتره عمل کنید..
عنوان نظر
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

یادداشت

مقالات

نظر سنجی