مطالب مرتبط :

دولت نمی‌تواند عمق مشکلات به ارث برده را به مردم گزارش کند
استقلال در مرداب انزلي فرو رفت
کارخانه فروکروم در ارزوئیه احداث می‌شود
حجاج کرمانی در فرودگاه معاینه می‌شوند


آفتاب امید @ سه شنبه 7 مرداد 1393 - 08:07:25

مسئولین محترم
طرح فاضلاب در منابع بالا دستی سد صفا رود در بودجه سد پیش بینی شده اگر با پیگیری شما اجرای آن پیش از موعد صورت پذیرد از تصفیه پسابها میتوان مصارف کشاورزی را مشروب کرد واز آب رود که برای کشاورزی مصرف میشود را جایگزین کرد این در کوتاه مدت جوابگوی بی ابی خواهد بود
مهمان @ شنبه 22 شهريور 1393 - 15:47:48

جشنواره گردو در بافت برگزار می شود
کرمان - ایرنا - فرماندار بافت گفت: دومین جشنواره استانی گردو امسال به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.

فتحعلی حمزه جواران روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این جشنواره 28 شهریور امسال در روستای سیف الدین گوغر برگزار می شود.

وی از آمادگی شهرستان بافت برای میزبانی جشنواره گردو خبر داد و گفت: زیرساخت ها و امکانات لازم برای برگزاری این جشنواره مهیا شده و دست اندرکاران مشغول آماده سازی روستا به منظور برگزاری جشنواره هستند.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی روستاهای هدف گردشگری، نحوه باغبانی و محصولات مرغوب، جذب گردشگر و رونق اقتصادی عنوان کرد.

فرماندار بافت، آماده سازی مکان های تفریحی روستا، مکان برگزاری جشنواره، تدارک 40 غرفه عرضه انواع محصولات و سوغات شهرستان، اجرای برنامه های مختلف گردشگری، ایجاد کمپینگ گردشگری و اقامتی منطقه مشرف به مکان های دیدنی را از اقدامات انجام شده برای استقبال از میهمانان جشنواره گردو ذکر کرد.

وی اجرای برنامه های متنوع هنری، موسیقی های محلی و حضور هنرمندان مختلف در این جشنواره را نیز از دیگر برنامه های شاخص بیان کرد.

مسوولان، اعضای شوراهای اسلامی، مردم و اهالی روستای سیف الدین گوغر نیز ضمن ابراز خرسندی از برپایی جشنواره گردو و همکاری با مسوولان در این روستا، ابراز امیدواری کردند: جشنواره فرصتی برای شناسایی ظرفیت های گردشگری، اقتصادی و از همه مهمتر شناسایی محصول منطقه باشد.

روستای سیف الدین گوغر در فاصله 60 کیلومتری بافت و 15 کیلومتری امیرآباد گوغر قرار دارد.

این روستا به دلیل مرغوبیت محصول تولیدی گردو و سطح زیرکشت مناسب امسال میزبان دومین جشنواره گردوی استان کرمان خواهد بود.ک/3

عنوان نظر
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

یادداشت

مقالات

نظر سنجی