مطالب مرتبط :

چرا مردم به روحانی می گویند «مچکریم »اما به شما «نه»؟
تکمیل زنجیره توسعه کرمان با راه‌اندازی نمایندگی وزارت امور خارجه
آغاز ثبت نام از داوطلبان نمایندگی خانه ملت ؛ شروع فرآیند انتخابات مجلس دهم
بجنوردی، تسخیری، علم الهدی برای نمایندگی خبرگان ثبت نام کردند
ثبت نام 121 داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و 570 نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی تا ساعت 13 امروز
پایان اولین روز ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس در فرمانداری تهران
ثبت نام 2355 نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی و 299 نامزد نمایندگی خبرگان رهبری تا ظهر امروز
36 نفر برای دو کرسی نمایندگی کرمان و راور رقابت خواهند کرد
روزنامه مردم سالاری
افراطیون مجلس از سوی مردم طرد خواهند شد


امين رضا تاج الديني @ شنبه 5 مهر 1393 - 21:12:46

ر یک نماینده ی مجلس، یک عضو شورای شهر، یک شهردار، رییس ادارات ، شرکت بیمه، صنف میوه فروش و هر تشکل دیگری که بخشی از «قدرت را به نمایندگی از مردم» در دست دارد بداند و احساس کند که در صورتی که به وظیفه ی خود درست عمل نکند، با اعتراض مردم روبرو خواهد شد از آن به بعد:

الف) دیگر «هر کس هر کس» جرات قبول مسوولیت نخواهد کرد زیرا می فهمد که «رییس» شدن مساوی است با «لزوم پاسخگو بودن در برابر خود مردم»

ب) حاکمیت نیز مجبور خواهد شد برای سپردن مسوولیت ها، سراغ نخبگان در همان رشته برود و دیگر کمتر خواهیم دید که مثلا فردی را از «اداره ی راه آهن» به سمت «ریاست دانشگاه پیام نور کشور» بگمارند. ویا از این قبیل....مدیرانی که واژه «نظام» را با نام «خودشان» گره می زنند و «نقد خود» را مساوی با «نقد نظام» می دانند. کسانی که با مبهم نگه داشتن مفهوم واقعی واژه های مقدسی همچون «مردم»، « انقلاب اسلامی» ، «نظام» ، «حکومت» ، «اسلام» «دین» «شهیدان میهن»، «جنگ و دفاع مقدس» و دیگر «مقدسات» و ... بجای «پاسخگویی» ناشی از «دارا بودن قدرت»، همواره از «مصونیت وابستگی خود به قدرت» سود می برند...
خروس بیمحل @ شنبه 5 مهر 1393 - 21:55:03

دمت گرم ممد جون نشون دادی با پدرت تعارف نداری این حرف دل همه اجتماع رابری هاست،نشون دادیمردی و خان و رعیت نمیشناسی بلکه رئالیستی ،واقع گرایانه فکر میکنی و قلم میزی
بله عزیزان و همشهریان شورای بیلیاقت امروز روزگار شهر را سیاه کرده،آقای نماینده قابل توجه تو هم باشه بریانی زدن و شام های مفصل با دوستان شورایی دردی از مردم دوا نمیکنهواین غمل شما هیچ پاسخی به جز تودهنی مردم در آینده ندلرد،
شهروند رابری @ يكشنبه 6 مهر 1393 - 15:00:12

شمایی که امروز این حرفها رامی زنید دیروز کجابودیدکه شورای شهر وشهردارهمه باهم دوست بودند سریک کاسه می خوردند وشهردارانتخاب کردند به آن افتضاحی .اقلا افرادی که امروز سرکارند دیگر اگرقراربود مثل شهردارقبل انتحاب کنند بهترکه شهرداری بی شهردارباشد وانتخاب نکنند و سرپانشدن شهرداری وقبول نکردن هیچکس پست شهردارامروز بدلیل این است که شهرداری دیگر پولی برایش نمانده وضع اینقدرخراب است که کسی جرات قبول کردن این مسیولیت رانمی کند .ولی خوب دوستان نیز باید فردی درستکارانتخاب کنند دیگرداردخیلی دیر می شود .خانه از پایبست ویران است .
رهگذر @ يكشنبه 6 مهر 1393 - 21:44:32

قای شهروند رابری،ما هم نمیگم شورا و شهردار قبل فوق العاده و بینقص بودن البتهدکهذاشتباهات شهردارسابق غیر قابل کتمانه،اما در زمینه عملکرد به شما شرف داشتند،آقای شهروند عضو محترم شورا قطعا هیچ عاقلی از مردم این متن رو نمینویسد.شورای قبلی اگر بد بود بیعرضه نبود و شهردارش رو مصوبه هاش رو و خواسته هاش رو در کمترین زمان،انتخاب و اجرا میکردند شما کلزی کردید که در آستانه انحلالید،شما هیچ کار نکردید،شورای بد از شورا و شهردازی آبروریزی و مضحک خیلی بهتره،از چی دفاع میکنید،یک گام رو بشمرید،شما هیچی نبودید،و در ذهن مردم نقش میبندید،.
آقای پورعسکری شما که نقش خود را در انتقاد سازنده ایفا میکنید،هنرمندانه و عالمانه قلم زدید،لی کاش این سرزمین جوانمرد هایبیشتری چون شما داشت.واقعا باعث افتخاری ممد
مهمان @ يكشنبه 6 مهر 1393 - 22:27:37

شهروند محترم رابری مگرخبرنداری فرد درستکار را انتخاب کرده اند
مهمان @ سه شنبه 8 مهر 1393 - 11:17:31

یه روزی توی شهر رابر حداقل اشغال ها را جمع می کزدند الان این هم رها شده. پیاده رو ها پر از اجناس مغازه ها شده جا نیست راه برویم. اسفالت کوچه ها که بماند. رابری که 40 ساله شهرداری داره از بزنجان و عنبر اباد وضعش بدتره.
رابر زمین @ چهارشنبه 9 مهر 1393 - 09:58:00

ما از شهردار و شورای قبل می نالیدیم،نمیدونستیم خدا یه تومور و غده لاعلاجی تو دوره بعدی نصیب مردم میکنه،دم شما گرم آقای صولت زاده ما به حرمت پدرربزرگوارت تمام قد بهت رای دادیم، دور بعد انتخابات از حقت در میاییم،آقای سید عباس تو رو به جدت قسم دست بکش میای چکار کنی چیرو عوض کنی چقدر اختیار داری از خودت،توکه استقلال نداری میای امر به معروف کنی اینجا جاش نیست،آقا رمضان و علی محمد فیریزی مرحبا ه این بینش سیاسی که کاری به سرتون دادن که نفهمیدین چطوری شهردار انتخاب شد،کجا اومدین با این درک سیاسی ضعیف،احمد آقا هم که( ******)
مردم بعد از شمادرس عبرت بزرگی میدهند از ما گفتن
بالایی نگران @ چهارشنبه 9 مهر 1393 - 10:01:33

علی تاج الدینی هر چی بود دشمنی و دوستیش مثل مرد بود زل میزد تو چشمت رک حرفشو میگفت ولی
اینجا همه شکل سنگ دارند. یک صورت و هفت رنگ دارند
دادخواه @ چهارشنبه 9 مهر 1393 - 10:04:23

وای بر این شورا و پسر اصغر خان صولت
وای بر بدبختی مردم رابر
وای بر شهری که دردست شما بزرگترین روستای استان کرمان شده
باید بریم بمیریم بمیریم
مهمان @ چهارشنبه 9 مهر 1393 - 18:46:15

بالایی نگران گرزه ای احسنت
تکاور @ جمعه 11 مهر 1393 - 18:08:10

نصر من الله و فتح القریب
وای بر این شورای مردم فریب
سیامک خان حقته بری خودکشی کنی خاک تو سر ما که به تو اعتماد کردیم،خدا ازت نکذره
پورعسکری من تو رو به اندیشه دموکراتیک میشناسم مدیونی کامنت رو نذاری
رابر آواره @ جمعه 11 مهر 1393 - 18:14:57

آقای صولت زاده،(*****) خیلی به ما بد کردی جواب اعتماد ما ابن نبود.درسی به این شورا بدبدیم که یادش نره،تنها راهی که براتون مونده خودکشیه والله ضعیفترین پارلمان و شورای عالمید،.خجالت خجالت خیلی خجالت داره ،...
ایرانی @ يكشنبه 13 مهر 1393 - 01:27:03

آقای صولت زاده با این انتخاب ضعیفتون و حمایت فرماندار شهر به جرات قسم میخورم شهر تا سال دیگه از فشار مردم جمع میکنی و از رابر میری به جای تسویه حسابرشخصی به مردم کار کن ما دیگه بریدیم،آقای منظری که حضرات رو حمایت میکنی کاش یک روز مثل بختیاریربودی یک روز،دلت به رابر نسوزه مردم روستای خودت آهو از دستت به ستوه آومدن ،آقای بختیاری بیا که با تمام توان در خدمتتیم حداقل مثل مرد یکرنگی..
آخر خط @ يكشنبه 13 مهر 1393 - 02:54:11

ریس شورا و شورای این دوره واقعا براتون متاسفم،ضعیفترین تاریخ رابرید به جای خط گرفتن از منظری نماینده ضعبف به فکر مردم باشید،j
شهروند رابری @ دوشنبه 14 مهر 1393 - 13:07:34

به نظر من تا زمانیکه اعضای شورا با هم همفکر و هم عقیده نباشن وضعیت همینه که هست هر کدوم از اعضا یه سازی برا خودشون میزنن صولت زاده با ادبیات محترمانه مردم رو قانع میکنه سلاجقه وفیروزی هم از دید فرهنگ و سیاست احمد آقا هم که ماشااله (****) خودش رو کنار میکشه یعنی من با اینا نیستم حداقل خودش رو تبرئه میکنه . ممنونم که با شجاعت حرف دل مردم رو زدید منتظر خبرای جنجالی بعدیتون هستیم خداقوت.
مهمان @ سه شنبه 15 مهر 1393 - 13:23:37

موسوی لاری: اين اعتدال نيست، اين وادادگي است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۹ وزیر کشور دولت اصلاحات مدعی شد کسانی غیر از رئیس جمهور برای دولت تصمیم می‌گیرند و فضاي امنيتي را تحميل مي‌كنند.به گزارش جهان به نقل از اعتماد، موسوی لاري مي‌گويد: دولتمردان روحاني اين روزها يا بسيار مفيد عمل مي‌كنند يا دچار نوعي انفعال در برابر فشارهاي بيروني شده‌اند. برخي همكاران دولت خوب عمل كردند برخي هم فضا را اشتباه گرفتند. اعتدال را به معناي وادادگي فهميدند. به معناي باري به هر جهت حركت كردن. به معناي هم اين و هم آن. آنها باج دادن را به معناي اعتدال تلقي كردند، اين اعتدال نيست اين وادادگي است. همه‌چيز براي خود خواستن است. اين در حقيقت فاصله گرفتن از آرمان‌هاي دولت است. اعتدال، آرمان‌هاي دولت را با روش خوب دنبال كردن است نه اينكه آرمان‌ها را فداي بده بستان‌ها و نوعي وادادگي و امثال اينها بكنند.

وی افزود: آقاي روحاني و برخي همكارانش كارنامه مناسبي دارند، ولي برخي همكاران ايشان متاسفانه اين جهت‌گيري را نمي‌توانند تحليل كنند. هنوز تصميم‌گيرندگان افرادي هستند كه فضاي امنيتي را تحميل مي‌كنند. آقاي روحاني بايد براي اين مسائل فكري كند و زمان هم به‌تدريج مي‌گذرد و فرصت‌ها رو به اتمام است.
تاج الدینی @ سه شنبه 4 آذر 1393 - 08:22:36

سلام امیدواریم که شورای شهر وشهردار بدون توجه به املاک خود ونزدیکانشان برنامه ریزی شهری داشته باشند
احمدمهدی پوررابری @ جمعه 5 دي 1393 - 02:58:12

بسمه تعالی
خدمت همه همشهریان عزیز سلام و خسته نباشیدخصوصاً جنابان شهروند رابری و رابر زمین بنده همه شماها را دوست دارم ولی رسم فتوت این است که اول خود را درست معرفی نموده و علامات داخل پرانتز را درست تفهیم نمائید دوست دارم عیب های بنده حقیر را درست بنویسید البته در انتخاب شهردار دیر شد ولی ان شاءالله خداوند کمک و نظری نماید تا شهر پیشرفت نماید .از لطف همگی ممنون و سپاسگزارم .
تشکر احمد مهدی پوررابری
عنوان نظر
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

یادداشت

مقالات

نظر سنجی